AKO SPRÁVNE SWAPOVAŤ?


LÁSKY ČAS NA SWAP


Májová výmena oblečenia prebiehala v exteriéri kaviarne Cafe Corsini v centre Prešova. Dvanásť drevených stojanov praskalo vo švíkoch, avšak účasťou našich SWAPerov sa nám ich podarilo odľahčiť:) Znovu nás sprevádzala priateľská atmosféra, množstvo módnych inšpirácií a "lásky čas" Ďakujeme

JARNÝ SWAP v DUBNÍKU

S jarným upratovaním šatníkov sa viezlo aj naše marcové SWAPovanie - výmenu oblečenia a doplnkov spríjemňovalo úžasné prostredie Reštaurácie Pizza/Pub DUBNÍK. Množstvo módnych kúskov si našlo nových majiteľov, ktorým radosť z ekologického nakupovania vdychovala rozmanitosť módnych štýlov, ktoré rozžiarili nejeden šatník . Ďakujeme, že ste darovali veciam druhý život:)


ŠATNÍKOVÁ REVOLÚCIA


Náš februárový SWAP prebiehal v duchu bláznivých outfitov. Vymenilo sa viac ako 750 kusov oblečenia a ďalším spoločným podujatím v duchu udržateľnosti sme prispeli k cirkulárnej ekonomike. Ďakujeme za priateľskú atmosféru a za množstvo módnych inšpirácií:)

NovoroČNÝ SWAP na STROMKU

Stromoradie - kultúrne prostredie

Týmto SWAPom nás sprevádzalo jedinečné kultúrne prostredie Stromoradie  a živá hudba v podaní Martiny Sokolovej a jej skupiny. Viac ako 100 účastníkov Swapovania si spríjemňovali ďalšiu nedeľu novými originálnymi módnymi kúskami, priateľskou atmosférou a podporili ďalšie úspešné podujatie o udržateľnom spôsobe módy. Ďakujeme našim stálym aj novým účastníkom a dobrovoľníkom:)

Kráľovský vianočný swap 
Plaza beach resort

Tento SWAP bol výnimočný nielen svojimi novými módnymi
kúskami v počte 436 originálnych kúskov, ale vianočná atmosféra so živou hudbou a rozhovorom s Dominikou Gulden v spolupráci s  linktr.ee/nezastavitelne
Túto atmosféru sprevádzal príbeh našich slovenských výrobcov ZAINovky a handmade tvorcov prostredníctvom obchodu Úsmev.

Ďalšia komunitná výmena jesenného a zimného oblečenia prebehla v spolupráci so Záhradnou pivárňou KEPASA, kde sa nákupné túžby plnili udržateľne a ekonomicky. Sprevádzalo nás množstvo príjemných stretnutí a dobrodružstiev objavovania nových trendov. Ďakujeme všetkým zúčastneným a našim dobrovoľníkom:)
Náš prvý SWAP, písal sa október 2023, kde sme oslovili Bizzare sport bar and restaurant, ktorý podporil myšlienku udržateľnosti a v spolupráci sme vytvorili takýto úžasný SWAP - výmenu oblečenia (doplnkov, šálov, čiapok šperkov), kde sa vymenilo 1157 ks oblečenia. Úžasné  zelené prostredie, s priateľskou atmosférou sprevádzalo všetkých zúčastnených s množstvom módnych inšpirácií. Ďakujeme za skvelý SWAP deň:)